Sty 28 2008

WIELKI TURNIEJ

Published by at 18:18 under Bez kategorii

 

W niedzielę 27.01. pojechałam do Szczecina do Galaxy na wielki turniej burzy mózgów. Dla tych, którzy nie wiedzą co to takiego napiszę na czym to polega. Dwie osoby siadają po dwóch stronach stołu, na którego środku znajduje się piłeczka. Zakładają opaski na czoło, które odczytują z mózgu fale detha (odpowiadająca za skupienie) i gama ( odpowiadająca za odprężenie). Gdy te osoby skupią się i zrelaksują piłka zacznie się poruszać , albo do pierwszej, albo do drugiej osoby. Ta osoba, która będzie bardziej skupiona przepchnię pilkę na koniec pole przeciwnika. Wtedy wygra . To, która osoba jest bardziej skupiona na piłce widać na komputerze w postaci lini. Jeśli linie są proste osoba jest skupiona i zrelaksowana, a jeśli falowane, osoba się rozprasza.

 

Ja byłam w tych mózgach niezwykle dobra. Zapisałam sie więc na turniej. Na pierwszy nie poszłam bo dostałam ospy, ale zapisałam się na drógi w Szczecinie.

Kiedy na niego jechałam bardzo się stresowałam. Jednak potem przeszło mi. W każdym razie trafił mi się przeciwnik na tym samym poziomie. Gdy tylko zaczęła sie gra wiedziałam, że nie będzie łatwo. Piłka niemalże cały czas była w pośrodku, rzadko kiedy ruszała sie z miejsca. Mijały minuty i w końcu udało mi się przepchnąć piłkę na jego pole. To byly ostatnie minuty gry ( limit czasowy to 10 minut). W kilku ostatnich sekundach pilka znów wróciła na środek i niestety, ale on przepchną piłkę dosłownie o centymetr na moją połowę. Akurat wtedy runda się skończyła!

Przegrałam, ale za to w wielkim stylu. Facet, który to organizował, przyznał, że przez chwile wszyscy byli pewni, że wygram. Powiedzial też, że to byla najbardziej zacięta walka, i gdybyśmy grali jeszcze przez chwile to trzeba by urządzić pierwszą

w histori dogrywkę.

Przegrałam, ale w wielkim stylu. Czyje sie jakbym wygrała i jestem z siebie dumna.

 

JA Z MOIM PRZECIWNIKIEM


CHWILA PRZED AKCJĄ

PO TURNIEJU(Z MOJĄ SIOSTRA RÓŻĄ)

 

Przepraszam, że nie dałam zdjęć z przebiegu akcji. Gdyby zaczęli robić mi zdjęcia mogłabym się rozproszyć! 

Możliwość komentowania WIELKI TURNIEJ została wyłączona