Mar 22 2008

NIE NAPISAŁMA KIM JESTEM – NAPISZE TO TERAZ

Published by at 00:57 under Bez kategorii

 

ELO blogowicze, ziomy, ziombale i anarchiści. Ostatnio coś często pisze na tym blogu. No cóż. Mam wenę. No cóż. To jest tak. Wchodząc na różne blogi widzę, że każdy na początku prowadzenia bloga pisze coś o sobie. Ja niestety nic w tym stylu nie napisałam. Postanowiłam więc napisać teraz:

 

Mam prawie 13 lat – ale niektórzy myślą, że mam 15.

           Moje zainteresowania to: pisanie (powieści, opowiadań, wierszy itd.), nauka japońskiego, kraje azjatyckie, kamienie szlachetne, joga, feng szu, fantastyka i książki – jak sobie coś jeszcze przypomnę, to napisze.

           Lubię być sama. Wtedy czuje się spokojnie i mogę spokojnie myśleć i rozmyślać nad różnymi rzeczami. Doskonale potrafię sama zając się sobą – a jest mi to potrzebne, gdyż przez lato jestem prawie zawsze sama i musze zapełniać wolny czas. Lubię rozmawiać na takie tematy jak: zainteresowania, gry, muzyka punkowa, czasami nawet gadam z kolegami o samochodach.

           Nielubie spotykać się z koleżankami – tylko nieliczne osoby są wyjątkami. W ogóle jest mało dziewczyn które lubię, wole trzymać z chłopakami. Nie lubię też tematów typu: miłość, kosmetyki, moda, chłopaki itp.

           Mój styl ubierania się nawiązuje trochę do gotyckiego. Ubieram się tylko na czarno i czasami czerwono. Jestem nerwowa i lubię drażnić osoby, których nie lubię i mówię im otwarcie, że za nimi nie przepadam. Dużo osób uważa mnie za dziwaczkę, ponieważ mam inne zainteresowania niż wszyscy. Tylko koledzy nie wyzywają mnie od dziwaczek.

 

Ok. Chyba moja charakterystyka jest zbyt rozpisana i pewnie nikt jej nie przeczyta, ale co tam. Lubię opisywać siebie!

I powiedzcie teraz, że moja osobowość nie jest ciekawa. Co o mnie myślicie piszcie w komentarzach. I nie milczcie jak groby! 

 

Tak w ogóle to niedługo być może dodam swoje zdjęcie, jak tylko nauczę się tu wklejać obrazki!

 

Możliwość komentowania NIE NAPISAŁMA KIM JESTEM – NAPISZE TO TERAZ została wyłączona