Lip 24 2008

CO SIĘ U MNIE STAŁOSIE

Published by at 22:04 under Bez kategorii

Witajcie. Nie wiem kiedy znowu będę miała okazję napisać kolejną notkę. Dziś poruszę kilka tematów. Mam nadzieje, że to co dziś napisze was nie zanudzi i przeczytacie całe. Liczę też, na komętarze. I od razu przepraszam za błędy ortograficzne i językowe. 

oio

Dzisiaj napisze o moich ostatnich zastanowieniach związanych z przeklonaniem (albo jak kto woli niekulturalnym się wyrażaniem).

       Uważam, że przeklinanie, czyli mówienie brzydkich słów jest całkowicie nie potrzene. Według mnie (albo mojej kuzynki, która sama mi to wytłumaczyła) mówienie czagoś typu ja pier—- jest brakiem szacunku dla samego siebie. Zamiast o ku— można by powiedzieć o rany, albo coś w tym stylu. I to tyle na ten temat.

        A i jeszcze jedno. Może się zastanawiacie czy kiedyś zaklnęłam. No… kiedyś raz czy dwa mi się wymsnęło (to chyba normalne) i stwierdzam, że to nic fajnego.

 

 jh

 

A  teraz jakiś wierszyk dla osłody:

 

Woda w Jamnie lśni

Szepce do ucha mi.

Bałtyk mnie całuje

W ramionach ujmuje

Nocne miasto mnie woła

W nim pięknie do okoła.

Wakacje spędzam tam

Gdzie tych przyjaciół mam.  

 

 ojojojoj

Wakacje to dla mnie czas wielkich przemyśleń. Zapomnijcie o tym, co pisałam o przyjaźni. Przyjaźń jest SUPER. Czasem boli, ale jest warta bulu. Ciągle uważam, że jest niepotrzebna tak samo jak Miłość – bo ciągle wole samotność – ale jak się już ma przyjaciół to jest Fajnie. Miłość jest beznadziejna, ale doznałam głupawego zauroczenia. Ale to już za mną.

   Moimi przyjaciómi nie są tylko ludzie. Jest też mim moja czapka Kazik, moje drzeweczka Czesio, Kajtuś i inne. Wiem, to dziwne, ale jestm już tak przyzwyczajona.

 

 o ja cie

 

A  co ogólnie u mnie:

-Mam na sobie 11 bransolet, 3 wisiory,  7 pierścionków i ciągle ubieram się na czarno. Wszyscy się na mnie gapią.

-Mam wenę.

-Jestem mega szczęśliwa ostatnio. Robie z siebie wariatkę na każdym kroku, ale libię to. Nie zgrywam dorosłej, mam w sobie jeszcze trochę tego dziecka.

-JEST SUPER.

-Ostatnio podoba mi się Anime.

 

łał

 

Zaczęłam pisać nową powieść. Jest o dziewczynie takie jak ja. Nazywa się Ewa. Trafia do domu Patryka całkowicie przypadkiem. Straciła pamięć, a Patryk stara się jej pomóc. Dziewczyna jest inna bo ma oczy pełne gwiezd (dosłownie) nie ma cienia, nie je nie pije i… nie żyje od 2010 lat! Wkrótce przyjaciółka Ewy ratuje ją z opresji i uświadamia jej kim jest. Ewa nawet nie wyobrażała sobie tego, jaką ma wspaniałą przeszłość. Jednak teraz kiedy straciła pamięć grozi jej niebezpieczeństwo.

Czy Ewa odzyska pamięć?

Co okaże się skarbem klanu Kamla?

Czy klan Mazu w końcu wydusi od niej informacje?

Czy Patryk pod wpływem emocji wytrzyma psychicznie?

Czy Wajolet w końcu odpocznie od wybryków Ewy?

Czy Ewie uda się zepsuć jej ten odpoczynek?

Jaka tak naprawdę okaże się Ewa?

 

Tego dowiecie się… kiedy tylko skończę tę powieść.

 

łał

 

  

Możliwość komentowania CO SIĘ U MNIE STAŁOSIE została wyłączona