Lip 29 2008

PYTAM

Published by at 21:44 under Bez kategorii

SKĄD WIESZ JAK SMAKUJE JABŁKO, SKORO PATRZYSZ TYLKO NA DRZEWO
aaa
O rany. Moja wakacyjna sympatja (i nikt więcej!) nie odpisuje mi na sms'y. W ogóle nie odzywa się. Z niego raczej był zwykły dupek. Ciągle z jednej strony tęsknie, ale z drugiej strony mam go w duuuu….uuużym poważaniu:) – chyba wiecie o co chodzi. Może on to nawet teraz czyta, może wie, że to o nim mowa, a może nie. W sumie nawet jak się domyśli, to mi to lata. Raczej go już nigdy więcej w życiu nie zobaczę (chyba, że za rok jakoś przypadkowo).
aaa
O rany. Denerwuje mnie czasem to, że mam ogromne trudności z poznawaniem nowych ludzi. Moją brygadę JOKĘ, Szaszkena poznałam przypadkowo. Olę.P też. Boję się, kiedy mam poznać nowych ludzi i kiedy jestem w dużej grupie ludzi. Dlatego zwykle trzymam się, mojej najleprzej przyjaciółki Samotności. A jednak mam kilku naprawdę dobrych przyjaciół prócz samotności. Ale co ja będę tu brecić o takich pierdołach. Chyba piszę to, żebymi jakoś tak było lepiej.
haha
A oto wiersz
Jesteśmy duszami opętanymi samotnością
Chcemy iść drogami które zwą się wolnością
Kiedy usłyszymy dzwonu śmierci ton
Zabierze nas w odchłań on
Zakołysze echo, zaśpiewa o tym wiatr
I będzie ci w snach mówił tak:
Ich serca stanęły
ich oczy się zamknęły
A ich życiowa trwoga
Ruszyła serca wroga
Diabłeł się obudzi
I zabierze złych ludzi…
aaaaaaa
A podobno nawet ludzi lubiani, szanowani i mający dużo przyjaciół, oraz ci wszędzie znani i zawsze chodzący w grupach… mogą być samotni
aaaaa

Możliwość komentowania PYTAM została wyłączona