Gru 07 2008

Published by at 22:16 under Bez kategorii

 POMOCY, POMOCY, POMOCY

 

 

 Pierwsze ci od was chce to pomoc. Ten konkurs literacki… Pisałam o charlejowcach, ale to jest za długie. Potrzebuje pomysłu opowiadania na miej więcej 10 stron. Musze to napisać do 15 grudnia. Macie jakieś pomysły???? Wszystie mile widziane.

 

   Wczoraj wróciłam z Berlina. Niby było fakjnie, ale niby głuio. Fajnie, bo zobaczyłam nowy kraj, a głupio że odwiedziłam 3 ogromne centra handlowe w których spędziłam po 2 godziny. Nie było mowy o 3 galeriach! Ja chciałam zwiedzac! Poza tym pojechałam z obcą szkołą gdzie znałam jedną osobę. Wszyscy tylko szeptali "Kim jest ta dziewczyna?".  Nie lubie niemców. Jedennich jak chciałam zrobic zjęcie zasłaniał mi obiektyw. EHHH…

 

Poza tym powiem, że mam w klasie zarąbistych kolegów. Bakłażam, Łukasz (Łucjaśmiech) Roman który jest Patrycją (albo Patrycja Romanem), Stefan który ma na imie Patryk, Żwirek, Bałek itp. Bakłażam jest zwałowy, Ze stefana mamy zwałe, Roman jest KOBIETĄ, a Żwirek i Bałek mają zawsze przerąbane. Łukasz to osoba towarzysząca mi na wielu lekcjach, ma dobre oceny i KURDE pisze wiersze. Pierwszy facet, co wiersze pisze. Suepr!

 

OSTATNIO NA NIC NIE MAM CZASU:(

Możliwość komentowania została wyłączona